BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dear God

Buto durys šviesios medinės, nedažytos, su akute. Užrakintos, žinoma, tačiau dėl skersvėjų karts nuo karto pasigirsta dun DUN DUNN; panašu į netikėtą nepageidaujamo asmens baladojimąsi.

kablelis

Ar gerai sutari su savo šeima?

Taip, bet.

kablelis

Tu buvai kambaryje su televizoriumi ir sofa-lova bei kompiuteriu, kurį laiką girdėjau muziką, po to visgi įslydau į neramų miegą. Trūko šiltesnės antklodės, ir nors čiužinys buvo pakankamai storas, numaniau, kad ryte skaudės kaulus. Nelaimės nuojautą gimdė tik nuo grandinės atitrūkusi fantazija, visa likusi aš žinojo, kad kol mus skiria tik penki šeši metrai parketo ir durys (su dekoruotu stiklu?), tau nieko baisaus neatsitiks.

Rytą pavalgiusios universiteto valgykloje išsiskyrėm, pakeliui namo užsukau į bažnyčią ir apsiverkiau. Skaudantis kūnas vargino tol, kol, hm, vakare su merginomis nusipirkom išgerti?

kablelis

Juodraštis!

…nes stuburas ir pečiai įsitempę kaip lankas nemokšos rankose; lyg lauktų smūgio ar nujaustų netrukus krisiant dangų. Gabalais, ne visą iš karto. (…) Kaulai po megztuku.

…o motyvacija išvis pasiplovė, lyg būtų kokia savarankiška, nepatikima ir piktdžiugiška būtybė, tau nė velnio nepriklausanti.

kablelis

Patiko (0)

Rodyk draugams

Comments are closed.