BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

G ir G

Visas mėšlas apie žmogaus norą būt su kitu žmogum dainų, filmų, eilėraščių ir inkščiančių draugių prisiminimų pavidalu stojo man priešais veidą ir susiliejo į nepakenčiamą, lipnią begalinę masę. Išvydau, kokia iš tiesų nekantri galiu būti ir kokia vidutiniška esu.

Reikėtų skandinti. Visa tai. Pasirenku netinkamus, skausmingus emocinei būklei būdus. Nes praktiški sprendimai gi vidutinybėms.

Minutės ištįsta, sūkos, dienos prailgsta ir vakarais jaučiuosi bevertė ir visiškai tokia pat kaip kiti. Humanoidas nr. 4 205 913 622 su įdiegtu tokiu pat jausmų, norų ir emocijų paketu kaip ir visi.

Namie dažnai įjungiu Vh1 kanalą (yra big-ass tv, nuodėmė tokio neišnaudoti), ir kai išpuola humoristiškas, gražiai ir protingai padarytas Beyonce ‘Why Don’t You Love Me’ klipas, kiekvienąkart noriu gerti alų be saiko ir apsiverkti, bet, žinoma, nepadarau nei vieno, nei kito.

AVERAGE. Vienos jaunos dykaduonės tragedija.

Patiko (0)

Rodyk draugams

3 Responses | “G ir G”

  1.   deathblow rašo:

    nereikia taip smarkiai pykt ant savęs ;)

  2.   proz rašo:

    man irgi baisiausia tas average. jei jau ne viskas, tai tada geriau visiškas dugnas. irgi kažkoks savotiškas maksimumas. nežinau, kodėl taip. ai, nu bus geriau, patikėk. ir noriu tave pamatyt.

  3.   nustebinta rašo:

    Ir aš noriu pamatyti, labai.

Leave a Reply