BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Love is…

Visi kramtėm tas gumas. Ar tik aš?

Meilė (ar bet kas, ką aš atsargiai nusprendžiau taip pavadinti) yra chaoso būsena. Oi, blecha. Mėginu viską išlaikyt savo vietose, bet kur tau. Vakar džiūgavau, šiandien bybis. Pala, man atrodo, dar šįryt išsišiepus plėšiau telefonu: ‘Pirmą kartą gyvenime patinku žmogui, kuris patinka ir man!’
And everything went downhill from there.

I should just go back to watching movies all day and talking to strangers all night and telling my friends how happy I am leading this enormously extraordinary life.

Yeah, this just HAD to be written in english. Cause that way it looks less pathetic and more meaningful, you know.

Eeh. 10 taškų už banalumą!

Patiko (0)

Rodyk draugams

2 Responses | “Love is…”

  1.   rednails rašo:

    “Vakar džiūgavau, šiandien bybis.” - taiklu

  2.   nestabilioji rašo:

    Ech, kaip man panašiai. Meilė taip šluoja viską, kad pakyla daiktų, ryšių, baimių, praeities sūkurys ir viskas ima skendėti chaose. Atrodė atsiveri meilei, o dabar tvarkaisi su praeities nebaigtais darbeliais ir tuo ką pagaliau pavyko pamatyti. Ištvermės reikalaujantis užsiėmimas. Dar nerimas ar spėsiu sudėlioti ir užbaigti iškilusius motyvus. Ir begalinis ilgesys to jausmo, kuris iki chaoso skambėjo. Gal ir per daug užsikraunu, o gal per mažai. Esu sutrikusi ir kiek pasiklydusi tarp nuorodų ir tarp noro išgirsti save. Labai noriu skaidrumo, kad pagaliau tas chaosas baigtųsi. Ačiū visiems, kas stengiasi dėl manęs. :)

Leave a Reply