BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mokinė

Vėl yra dėl ko keltis rytais. Dar - įsiminti taisykles, greitint apsukas, stengtis. Privalėjau įkišt save kur nors, kur būčiau naudinga. Ir, žinai, gauti už tai kažkiek.

Kiekvieną dieną po du kartus praeinu pro Fluxus Ministerija. Nė karto neužėjau, nors norėjau, bet ir ŠMC dar nebuvau.

Bus penktadienis, bus šeima ir Alytus, Rūtos dovana - vien žinojimas, kas tai, be galo mane džiugina; jaučiu artėjantį emocijų kamuolį. Jis plyš tiesiai mums ant galvų, paliksime sutrikę ir vis tiek kažko vienas kitam iki galo nepasakę, bet gana laimingi.

Darbe visi baisiai geranoriški mano atžvilgiu, vėlgi - nemoku tinkamai elgtis tokioj situacijoj, ir kolegės ne kartą pastebėjo, kad šypsausi tik tada, kai kalbu su klientais, o po to iškart užgęstu. ‘Atrodo, kad galvoji kažką sunkaus, susikrimtus tokia’. Šūdas, koreguot veido raumenų judejimą ar ką.

Noriu į Wordpress jau, Wordpresse bus jaukiau.

Dar į parodą kokią.

Patiko (0)

Rodyk draugams

2 Responses | “Mokinė”

  1.   neinteligentiška rašo:

    as turiu accounta wordpresse, niekaip neprisiruosiu ten parasyt, kazkaip visai nelimpa ir nepatinka, bet labai gerai savo mintis destyt gyvai, taip ir bendraut ismokau, nors vis dar zmones sako-parasyk knyga… juokavom, kad gal iluminati susidometu,pinigu duotu, o pist prota uz pinigus-labai gerai, tik sazine karts nuo karto pasivalyti reiktu, bet ta sazine…toks mikimauzas, nei sis nei tas su ja.

  2.   iveta(tapatineinteligentiška) rašo:

    kadangi, žydra padangi, o aš dar neturiu sąskaitoj rašyti esemesių ir dar reiks išvažiuoti iš namų ir palikti komunikavimo priemones, tai noriu Tau palinkėti geros dienos!juk Tu žinai dėl ko ;) švytėk,skambėk, dainuok ir džiaukis ir nepavark, ir mylėk, ir tikrai jau susimatysim Vilniuj :)***

Leave a Reply