BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nukramtyti nagai visada atauga

Kažkur prieš porą mėnesių pasakiau sau (vadinasi, tai turėjo išgirsti ir įsidėti į galvas dar bent penki žmonės), kad jei nugyvensiu gyvenimą nė karto piktu balsu (t.y. rimtai) nepavadinta žertva (pardon me) - tikslas bus pasiektas: gyventa laikantis bendros tvarkos taisyklių, būta teisingai sau ir kitiems, nelįsta kur šuo kojos nekeltų. Taip, toliau.

Vargu, ar labai stropiai (tiesiai) link to tikslo eita. Grįžtant iš Tiesto Palanga ‘11 Rūta ir aš įšokom į bėdą; vienas vyras vos nesulaužė man veido. Norėjo - kažin kas sulaikė (tikrai ne aplinkiniai). Pabaigsiu pastraipą kuo ir pradėjau. Žerrr. t. va. Pasakė. Taip lievai pasijutau. Jei neklystu, dar niekas man nėra grasinęs kirsti.

Daugiau nereikia. Pilnai atpasakota storija tik parodytų mudviejų su Rūta kvailumą, prieš kurį nublanksta bet koks žvėriškas vyro charakteris. Ne, ne, perdedu. Bet nedaug.

Dar, jo… Neaptirpus nuo baimės ir kartėlio smegenų dalis sugeneravo švieslentę su labai jau nenauja, tikrai kažinkur girdėta fraze, - geri, nuostabūs dalykai ir blogi, bauginantys dalykai visada greta. Viens šalia kito. Ribos gal net nėra, tik žmogaus intuicija ir loginis mąstymas. Bbž.

“Bbž” jaučiu nereikėjo.

Rytoj važiuoju į Vilnių! Mažiausiai keturioms dienoms. Motina besiteiraujantiems sako, kad dėl darbo, močiutė, girdėjau, mano, jog “dėl mokslų”, keli jauni žmonės laukia (manęs tipo) su oro balionų ir motelių rezervacijom (nu!!), o aš tos tikrosios priežasties nė nežinau. Sklando apie galvą, bet nenutupia. Nu blet. Aplinkybės klostosi palankiai sutikdamos kitas smagiai susiklojusias aplinkybes - šitas bajeris vadinamas sėkme, ne? Kadangi ne darboholikė, naudojuosi. Opa į linksmibių traukinuką.

Sapnavau, kaip du bičai vaikosi mamą su benzopjūklu (???) (benzapjūklu) (husqvarna) (CHAINSAW) ir sugavę pridaro bėdos; tai matyti, aišku, man buvo nepakeliamai skaudu, prisiverčiau atsibusti. Mėnulis darė čiūdus. Grynai plieskė į veidą, visą kambarį buvo apšvitinęs. Užuolaidos kaip rėtis. Pilnatis, bbž.

Šiaip neturiu interneto, nebėr, baisiai nepatogu, nors apskritai paėmus tai nesiskundžiu. Čia - čia toks palaikis dabar. Tuoj irgi neturėsiu.

Pastaruoju metu itin savęs nepakenčiu. Kaip Dišovai Nuskambėjo!. Reikalingi žmonės ir nežmoniški sukrėtimai, kad bent šiek tiek - kiek reikia ir kiek sveika - į save pasižiūrėčiau. Ar gal kaip tik kad nukreipčiau dėmesį kitur? Šiaip tai mėšlas, ne asmenybė. Nieko rimto… Bet nuotaiką subraižo reguliariai. tʃɪəz.

Patiko (0)

Rodyk draugams

One Response | “Nukramtyti nagai visada atauga”

  1.   rednails rašo:

    pilnatis mano sapnus irgi veikia - tai pasaulio pabaigas, tai visokius susišaudymus sapnuoju. greičiau baigtųs.

Leave a Reply