BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paskutinis mėnesis

Jau namie. Persirengti, nusiplauti rankas, pasigamint valgyti, pavalgyti, jaustis apsunkusia, išgert stiklinę vandens, išgert kavos, kartu parūkyti.

Išsimaudyti, džiūstant plaukams suskaičiuoti turimus litus, primest, kiek liko kortelėj. Susisukt cigaretę, nusilakuot nagus permatomu laku, džiūstant nagams parūkyti.

Paklausyt Žygimanto duotos muzikos mąstant apie jo prielaidas ir idėjas, kuriomis su tavim pasidalino - kokiais pavidalais išspinduliuosiu tai kitiems? Prisiminti, kas vakar kalbėta su žmonėmis Pogo. Tada prisiminti pokalbį telefonu prieš miegą, jausti, kaip veide atsiranda šypsena. Apsirengti. Susišukuoti. Oi, kur lietuviskos raides, kas nutiko? Kartais nusileidziu ir sprendimu klaidoms neieskau.

Apsiauti batus. Girdet, kad lauke lyja, todel is spintos issiimti sketi. Galvoti, apie ka vakar pasakojo Ramune. Neprisiminti, koki ten monologa padovanojai Ramunes draugei/pazistamai, kuri groja gitara. Galejo buti susije su muzika. Pasiguosti, kad israiska jos veide veikiausiai reiske pritarima arba malonia nuostaba, ne ka nors negatyvaus. Gal jeigu butumei daugiau pavalgiusi pries tuos tris alaus, nereiketu dabar raukyti kaktos.

Nesidazyti. Surukyt paskutine, siek tiek nuliusti, kad pakelyje tabako liko labai mazai. Atsiliepti i skambuti (Dmitrij), kvailai jauciantis suvokti, kad vis delto davei jam savo numeri, kai vakar Vokieciu gatvej tave uzkalbino. Sako: ‘verslo ideja’ ir ‘jaunu kurybingu zmoniu kolektyvas’, tu nepatiki. Nusijuoki, pasakai, kad tau neidomu, kad nieko nezinai ir kad niekur nekviestu. Vis vien pakviecia. Pasibaigus pokalbiui uzsirasai adresa.

Labai nenori eit is namu, delsdama parukai dar. Tada parasai sita teksta; baigdama rasyti siek tiek papyksti ant saves del piktnaudziavimo bendratim ir nenoro meginti rasyti taip, kad atrodytu solidziai. Nusprendi, kad ‘ai, poxui’.

Susiimi ir apsirengi palta, imi nuo kedes atkaltes sali, kuri, niuriai pagalvoji, taip beviltiska lyginti - susiglamzo vos apvyniotas aplink kakla. Pasiimi sketi. Pazvelgi i mergina veidrodyje. Pagalvoji kaip apie atskira asmeni: tavo manymu, sita mergina daro vis maziau klaidu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

3 Responses | “Paskutinis mėnesis”

 1.   la luna rašo:

  Jaučiuosi lyg tave pažinočiau…
  O gal tiesiog šiame įraše pamačiau dalele savęs :) čia turbūt ta bendratis..

 2.   momo rašo:

  Auč.
  Aš vis pagalvoju apie tą merginą veidrody: atrodo, kuo toliau, tuo daugiau klaidų ir nuklydimų. I wish.

 3.   siaip rašo:

  jau beveik du men kai nerasai, davai parasyk kanors;)

Leave a Reply