BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

relaksed_satisfied.png

“Nu ar tu gali baigt klausyt tos gaidiškos grupės iš b raidės?” - Arvydas

Tada aš liaujuosi niūniavus, išsišiepiu, dedu ausines ant stalo, pakeliu puoduką kavos, siurbteliu, vėliau mudu einam prie ežero; iš Arvydo telefono, geresnio nei mano, su liesk-ekraną, griaudėja Crystal Castles. Paaugliškų protų apokalipsės nuojautos himnai. Šokuojam pušų spygliais ir smulkiom šakelėm nuklotu taku. Arvydas basas.

Miške žemuogių žiedai ir netankios uodų gaujos. Džiugina pranašystėmis.

Ar gerai kurti penkmečio planus? Aišku, kad ne. Verčiau daryti performansus kuo greičiau, čia - dabar, nuleisti galvą ir paslapčia šypsotis, tylomis - kad neprajuokintum ten to kur aukštai - tikint, kad tavo rankomis pagamintų veiksmų grandinė nuves prie geidžiamo rezultato.

Kaubojus be skrybėlės man kartą pasakė: “You are a lucky bird”. Angliškai, nes olandiškai būčiau nesupratus.

Vakar buvau 60% įsitikinus, kad pamečiau brandos atestatą ir antram nuo viršaus rašomojo stalo stalčiuj jo nerasiu - bet radau.

Nepykstu. Net ant savęs. Dabar toks kūrybingas gyvybingas laikotarpis. Aišku, biški vaidinu, bet teatras gyvenime užpisa ir kartu varo į juoką. Mik mik. Nėra reikalo kalbėt banalybių ir plėstis kur nebūtina. Pasakiau mamai, kad ji puiki. Arvydas pasakė man “blet tu rūpestinga” su geriausiais ketinimais. Atsiprašiau ko reikėjo atsiprašyti ir žadu neuždaryt energijos į slojką per ateinančius tris balius kur reikės šokti ir bendrauti.

Pažadai. Jie įgauna prasmę ir šviesą tada, kai… Kas? Kai nustoji malti šūdą. Nustojęs pamatai, jog viskas, ką manei tau trukdant [gyvuoti?], nė kiek nesvarbu. Šiukšlės ir šiukšlini dalykai tiesą sakant… įkvepia. Ar kažką tokio.

Patiko (0)

Rodyk draugams

11 Responses | “relaksed_satisfied.png”

 1.   neinteligentiška rašo:

  pizdec kaip isgrazejai!dvelkia jaunatvisku brandumu:)

 2.   deathblow rašo:

  labai gražiai atrodai ;)

 3.   skvotere rašo:

  aikit aikit

 4.   Ieva tylumoj rašo:

  nu aš jau sakiau, bet darkart pasakysiu, kad tikrai labai graži esi!

  apie šūdo malimą gerai pasakei. apskritai tai gal apie septym procentų to, kas aplink mus vyksta ir dėl ko mes labiausiai nerimaujam, yra gėlytės. mažiau parintis, tskant:)

 5.   Ieva tylumoj rašo:

  mažiau parintis ir daryt, o ne galvot galvot galvot.

 6.   skvotere rašo:

  ;)

  taaaip. filmai, katrie įkvepia, knygos, priverčiančios daug galvoti, paveikslai, keliantys brainstormus smegenyse - visa tai labai gerai ir t.t., bet at some point supranti, kad užuot ištisai rijus akimis grožį, verčiau atsistoti ir eiti daryti savo. evoliucionuoti

 7.   Onute rašo:

  Gražūs antakiai

 8.   skvotere rašo:

  ;)

 9.   www rašo:

  tave žinau tik iš nuotraukų, kurias įdedi čia ir lb įdomu tai, kad kiekvienoje iš idėtų atrodai vis vapšė kitaip, nžn ar realybėj atpažinčiau.

 10.   skvotere rašo:

  kinta: plaukų ilgis, makiažas+jo nebuvimas, galų gale svoris (man iškart matosi ant veido).

  manau, zjb jei neatpažintum. šioks toks įdomesnis anonimiškumo levelis.

 11.   skvotere rašo:

  čia šviežiausias mano atvaizdas, apsistojus ties juo :)

Leave a Reply