BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Subjektyvu, labai, bet vis dėlto

Neseniai išmoktos pamokos ir suvoktos taisyklės:

 • Iš visų įmanomų kvailysčių vienintelės atleistinos - padarytos dėl nuoširdumo ir jautrumo kaltės. Tos, kurios prasimuša pro sarkazmo ir praktiškumo skydą, išaugina gėdą, priverčia jaustis menku. Pažeidžiamu. Pasekmės - vėliau dažnai imamas garbinti šaltumas, užmerktos akys.
 • Pasauliui visada bus reikalinga pornografija - milijonais pavidalų
 • Neįmanoma negerbt Vytauto Kernagio
 • Lietuvoj per maža lytinio švietimo jaunimui
 • Viskas, viskas, kas dedasi žmogaus viduj (abejom prasmėm), kažkaip įsirėžia ir miglotai matosi jo veide. Wilde’as nejuokavo
 • Nuosavam kompe žiūrėti pilnametražius multikus siekiant viena koja grįžt į vaikystę - tas pats, kaip po trijų savaičių kimarinimo ir nulio įgyvendintų tikslų pamėginti įteigti sau, jog esi nusisekęs žmogus
 • Menkai pažįstamų stengiamasi neišgąsdinti savo asmenybe; artimiausi priversti matyti visas blogiausias spalvas. Nes jie artimi, todėl galima apsinuogint kiek geidžia nuosavas, amžinas egoizmo procesorius. Galvoju, kodėl taip yra, norėčiau, kad nebūtų.

Leu leu. Įdomu, kiek šitų paneigsiu, praėjus šiek tiek produktyvaus laiko.

Patiko (0)

Rodyk draugams

15 Responses | “Subjektyvu, labai, bet vis dėlto”

 1.   Ieva rašo:

  “išaugina gėdą, priverčia jaustis menku.”

  kaip čia taip. dėl to, kad būnam nuoširdūs ir jautrūs, liekam kvailelių vietoj?..

  ir dar dėl to Vaildo. ar tu čia rimtai? nes mano veidas, rodos, nustojo keitęsis kažkur ties tryliktais-keturioliktais metais.

 2.   skvotere rašo:

  kalbu ne apie kasdienes ribojamas nuoširdumo dozes aplinkiniams, o apie tai, kai širdis prispiria peržengt ribas ir pasigailėti.

  turi jaunutės paauglės veidą? jėzau, tau gerai. dešimtmečiu vėliau imsi naudot anti-senėjimo kremus nei aš ;)

  pasitikiu savo intuicija ir vaizduote bei realybės pajauta. tokios privilegijos leidžia paistyt apie vaildą ir blabla bla.

 3.   Ieva rašo:

  nemanau, kad žmonių veiduose įmanoma jų patirtį išskaityti [nebent laaabai įžvalgus esi]. tik jų jautrume tam tikriems klausimams galima pajust, kad jie kažką panašaus patyrę…

  taip, atrodau jauna ir gera. nu mergaitė tokia caca. dažnai užknisa, nes šiaip nesu iš esmės geras žmogus.

 4.   skvotere rašo:

  1. interpretuoti nedraudžiama
  2. pasakei kaip koks angsty teenager. naktimis plėši bankus? neužleidi senukams vietos viešajam transporte? tas “iš esmės”. nereik painioti asmeninių feilų su jautria, geranoriška širdim. bet aš tavęs nepažįstu, tai sustosiu čia pat. nežinau. man atrodo, būti/tapti geru žmogumi yra amžina siekiamybė, tikslas. kažkas, ką verta apmąstyti iš naujo ir iš naujo milijonus kartų.

 5.   rednails rašo:

  aš tai linkus pritarti Wilde’ui; kaip tik šią savaitę dorianą grėjų (a la english listening practice) pažiūrėjau, tai kažkaip privertė susimąstyt. iš tikrųjų veidai daug pasako, esu net skaičius kažkur-kažkaip-kažkada, kad iš veido galima atskirt depresija sirgusį žmogų, bet ten nesiplėtojo daugiau šia tema, tai taip ir neaišku, galima ar ne..

 6.   skvotere rašo:

  aš skaičiau, kad jei pastoviai beria kaktą beveik prie pat plaukų, tai reiškias turi nemenkų skrandžio problemų, o jei turi nemenkų skrandžio problemų, tai arba maitiniesi šūdinai, arba (/ir) stresuoji itin daug.

  įdomu apie depresiją.

 7.   neinteligentiška rašo:

  aš stresuoju(a lot, and it means, a lot), bet manes, fu fu fu, neberia, ar man labai blogai? gal del rusisko veido prausiklio neberia? as juokauju. o kas belieka? tikiuos apsigyvent nuo rudens vilniuj ir su tavim pasimatyt a lot :)

 8.   skvotere rašo:

  je je, mėginsiu įsipaišyt į vilnių ir aš, žėsim pavyks ar ne. soo exciting ;)

 9.   skvotere rašo:

  iš tikro visai ne exciting. iš tikro labai keista

 10.   neinteligentiška rašo:

  tau irgi dažnos nuotaikų kaitos? bet geriau apsistot ties soooo exciting :) nes pirma parasei kaip jauties, o paskui pagalvojai. tai zinok, negalvok geriau :)

 11.   skvotere rašo:

  siurrealu ir tiek. kaip buvo neįtikėtina iš alytaus išvažiuot į klaipėdą, arba iš alytaus į olandiją, arba iš žiemos miego stadijos į socialaizingas-all-day-every-day stadiją. aišku, noriu ir nekantrauju.

  ką tamsta vasarą?

 12.   neinteligentiška rašo:

  po stojamųjų savaitej į Angliją, po to bliuzai, po to jei priims savanoriaut rokuose, tiek planų su datom ir plius vėjavaikiški planai sustojus akimirkai žavingai:) o ką Jūs???

 13.   skvotere rašo:

  all play and no work makes skvoterė a dull girl. mėgysiu įsisukt ten, kur dalija minimumus ;) jei ne - tęsiu KIMAR ‘11 tradiciją. nors šito netrokštu nė kiek.
  tau nusimato gražus laikas :)

 14.   neinteligentiška rašo:

  gerą frazę priminei, man šeštadienį anglų egzaminas:) debilai padarė dar nepasibaigus mokslo metams. baik tu, vasara visiems gražus laikas, ar naktim filmus žiūrėt, o dieną miegot ar kept ant saulės ir dlightus vartyt:) jei turi kamerą, tai filmuok filmuok filmuok. skaitau apie yoko ono lennono ir maciuno draugyste, ajajai ir ko tik nesugalvodavo jie sukurpt :)

 15.   M. rašo:

  Sveika, skaitau tavo blogą jau seniai, bet dabar pirmas kartas, kai išdrįsiu pakomentuoti - žinau, ką turi omeny, rašydama apie išgyvenimų žymes žmonių veiduose. Ne tik veiduose - laikysenoje, judesiuose, balso tembre, manierose. Suprantama, kad žmogui bręstant keičiasi ir jo kūnas, bet tai kažkas kita. Mane tas pastebėjimas labiausiai pakirto baigus mokyklą, pamačius, kaip vieneri metai visai kitokio gyvenimo buvusiuose bendraklasiuose, neseniai dar vaikuose, lyg kažką sudaužė. O paskui eini gatve ir regi, kokie bauginantys kai kurių žmonių veidai - ne todėl, kad negražūs, todėl, kad nelaimingi, kažką skausmingo slepią, ir tai tik intuityviai junti. Arba (nors gerokai rečiau ) atvirkščiai. Tiesiog “pagauni” kokią mažytę detalę išraiškoj ar judesy, ir akimirksnį atrodo, jog gali ją susieti su kažkuo viduj.
  Tiek prirašiau, bet visai nepasakiau nieko naujo… Naktis, viduj blaškosi įvairūs pajautimai, atseit pateisinama :)

Leave a Reply