BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trumpai

Buvo tokia laiko atkarpa, kai Tiesto leidžiant muziką stovėjau veidu į jo profilį ir man už nugaros lingavo kažkoks. Jo sąskaita tą vakarą mudvi su Rūta gėrėm alų iš gražiai išpaišytų skardinių. Tas, kurio, kaip ir daugelio kitų vienkartinių, vardo neprisiminsiu niekada, neužtikrintai uždėjo rankas man ant liemens ir pagal garso bangų ritmą judėjo toliau. Man buvo vis tiek. Lai juda, lai būna arti. Nosies galiuku palietė mano kaklą. Tolėliau už tvoros, už scenos, stoviniavo šokėjos su aptemptais triko ir zuikio ausytėm bei uodegėlėm, nors dėl gyvūniškų atributų tikra nesu, atminties duobės ir fantazija retkarčiais įdomiai sužaidžia. Viena mergina buvo maždaug mano ūgio ir labai graži. Stebėjau ją anam glostant mano suknelės audinį ir aikštingai panorau atsidurti anapus tvoros.

Vėliau gėrėm klube, bare, gatvėj ir namuose, pakeliui į Kauną, Alytuj, Vilniuj, Vilniaus viešbuty “Neringa”, Vilniaus gatvėse, kavinėse ir baruose, Rūta išvažiavo, sponsorius išvažiavo. Likau Vilniuj, apsigyvenau Karoliniškėse. Vieną vakarą kambariokė išvažiavo į laidotuves. O aš į Pogo. Sutikti suomiai konvejeriu tiekė sidrą. Radau savęs vertą vyrioką, kuris man niekada nepaskambino. Buto šeimininkė išvarė mane. Nakvojau pas Ramunę. Nakvojau pas Žygimantą. Apsigyvenau Žemuosiuose Paneriuose. Įsidarbinau Norfoj, bet taip ir neatėjau dirbti. Šeimininkė rusė išvarė. Apsigyvenau Kalvarijų gatvėj. Ten gyvena ir Povilas. Gėriau alų su Povilu. Man patiko Užupis. Retkarčiais nepatiko Povilas. Manau, kad be išsiugdytų moralinių vertybių bei meilės gražiai sudėtiems sakiniams mes neturim nieko bendro. Idealios sąlygos lengvai it pūkas draugystei vešėti.

Radau darbą, išėjau, radau kitą. Pusę arbatpinigių kas vakarą išmesdavau į alaus balą. Su barmenu visada maloniai pabazarindavom, gaila, rugsėjo penktą užsidarė. Išėjau iš darbo, radau kitą.

Gimtadienis šiemet priminė Dragon Ball Z ir pornofilmo hibridą, aš nežinau, kaip tai aiškiau įvardinti, tad ir nesiplėsiu.

Kažkurį šeštadienį drožiau į Relax, nes gayline.lt rašė, jog panų vakaras, bet tikslo nepasiekiau. Nuvinguriavus į Pogo tapo aišku, kad Jakšto gatvės tą naktį jau nematysiu. Užuot kritusi į girtos mergaitės glėbį, apsikabinau geriantį jaunesnį berniuką ir vėliau sužinojau, ką reiškia širdies reikalų lomkės. Truko apie dešimt dienų; ką per jas be chroniško norėjimo vėl apkabint tą bachūrą nuveikiau - nežinau. Pasakysiu, ką sakiau jau ne vienai draugaitei: atrodo, kad su kiekvienu alkoholiui ir/ar tabakui išleidžiamu litu priartėji prie trokštamos sielos ramybės ir atitolini kone fiziniu tapusį skausmą dėl kažko, ko tau tuo metu TAIP trūksta, bet tai kiekvieną blaivią ir liūdną akimirką pasirodo esant netiesa.

Dabar mano buto šeimininkė išvažiavusi ilgesniam laikui. Atsirado privatumo. Kartais užsiimu joga. Netyčia radau šokoladą ir dėžutę įmantrių saldainių savo kambary ir su netikėtu džiaugsmu bei kalte kairėj krūtinės pusėj suvalgiau viską. Dabar tokio pat šokolado niekur nerandu, o saldainiai pasirodė esantys velniškai brangūs. Kartais ir man nepasiseka.

“Naujasis Vaitis buvo liguistai jautrus it neurotikas ir juto trauką prievartai kaip koks psichopatas. Jis buvo įsitikinęs, kad visi jo nemėgsta, ir tai buvo jo nenumaldomo nerimo priežastis.”

- Junkie, W. S. Burroughs

Patiko (0)

Rodyk draugams

8 Responses | “Trumpai”

 1.   skv rašo:

  kokio bb spaust ‘patinka’ ir neparasyt kodel

 2.   alkoholikairnieksai rašo:

  man patiko dėl darbų, Povilo ir chroniško noro apkabinti bachūrą.

 3.   P. rašo:

  Patinka juk ne pats turinys, o tai, kaip jam (tarsi žaliavai) suteikiama estetinė forma; tas formos suteikimas ir yra vienintelis pateisinimas šitiems viešiems pasiskundimams. Be to, aprašyti konkretūs pajautimai jungiasi į visuose įrašuose atsikartojančią nuoseklią ir individualią pasaulėžiūrą, kurios galimas unikalumas ir net pats atskleidimas taip pat laikytinas menine vertybe.
  Kartais noriu parašyt kokį komentarą (tai tau, tai čia minimam Povilui), bet jau būna kitų išliaupsinta kuri nors banalesnė įžvalga arba pareikšta, kad labai gražu, ir nusprendžiu, kad geriau nekišt nosies.

 4.   Onute rašo:

  Man patinka ir P. komentaras ir skvo įrašas :) tik tiek

 5.   heyangele rašo:

  šita. einam kada kartu į Relax

 6.   deathblow rašo:

  kartais perskaitai ir supranti, kad patiko, bet paaiškinti plačiau nesinori, todėl apsiribojama “gražiai parašei”, “patiko skaityt”. arba: žmonės dabar skaito daug daugiau tinklaraščių, nei anksčiau, todėl mažiau komentarų rašo (?).

 7.   Onute rašo:

  Jau gal parašyk ką nors.

 8.   naktinėtoja. rašo:

  Liūdna skaitant ir truputį juokinga, vietomis.

Leave a Reply