BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“You have so much potential… but what will you do with it?”

- Alice Glass (talking to the crowd)
(niekada nevalia pamiršti sarkazmo ir savikritikos)

Man buvo devyniolika ir aš laikiau pyktį pozityviu dalyku, tada tapau dvidešimtmete, įsisukau kur reikėjo ir nereikėjo, ir po biški ėmiau suprast, kad pyktis, kaip ir baimė, yra labai prasta investicija. Viena iš blogiausių - niekados neatsiperka. Aplinkinių folkloras ir interneto gyventojai-filosofai dėsto daug svarbių pamokų, bet sujungimas spragtelna tik suvokus pačiam.

Džiaugiuosi visais nušvitimais, ir vis dėlto retkarčiais ateina nerimas, kad ką nors suprasiu tik labai vėlai, ne rytoj ir ne kitais metais, gal jau perlipus trisdešimt ar ką. Smulkmeniškas ir smulkus vidinis perfekcionistas nenori net girdėt apie tokius feilus.

Beeet pasiekimus ir pasisekimus reikia brangint, net jeigu jų dar tik pusė stiklinės (kibiro).

Tikiuosi, sėkmingai pralėkėt mokslo metus, patapot protingesniais, nepuolėt į apatiją, įgavot daugiau kūrybingumo, o ne cinizmo, evoliucionavot bent kiek, velniai rautų šaknį! I know I did.

Šeštadienį vėl baliusfiestafestivalis. Kas dabar žino, nutiks ar nenutiks situacija “I was drunk, depressed and blogging”

Patiko (0)

Rodyk draugams

One Response | ““You have so much potential… but what will you do with it?””

  1.   Aistė rašo:

    ura ura
    ‘Aplinkinių folkloras ir interneto gyventojai-filosofai dėsto daug svarbių pamokų, bet sujungimas spragtelna tik suvokus pačiam.’
    labai čia pasakei

Leave a Reply